Terapia bezsenności w terapiach kontekstualnych

Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Właśnie teraz – czytając ten opis – pracujesz na jakość swojego snu. Pracujesz na niego, tak naprawdę cały czas, od momentu, w którym otwierasz rano oczy (w pewnym sensie też to, jak będziesz spał dziś wieczorem, zależy od tego jak traktowałeś/aś siebie całe swoje życie). Moment, w którym zasypiasz jest zaś najgorszym z możliwych, by podejmować starania o lepszy sen.

I choć cały czas wpływamy na to, czy nasz sen przyjdzie do nas w porę, będzie głęboki i dostatecznie długi, to równocześnie sen jest procesem fizjologicznym, którego nikt z nas nie w pełni woli kontrolować.

Podczas tego webinaru dotyczącego psychoterapii w przypadku bezsenności poruszam się między tymi dwoma biegunami: maksymalnego zaangażowania w zachowania wspierające dobry sen i puszczenia kontroli, tam gdzie przynosi ona więcej szkody niż pożytku.

Sięgam w webinarze po wiedzę behawioralną, zapraszam też jednak na ten wykład odkrycia współczesnej neurobiologii w temacie zdrowego spania i bezsenności (sen to przecież zachowanie naszego mózgu).

Zapraszam do obejrzenia!

Webinar jest po zakupie dostępny do obejrzenia przez rok.

Course Content

Zawartość webinaru

  • Terapia bezsenności w terapiach kontekstualnych
    02:22:48