Zastosowanie treningu ACT w coachingu

Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

W każdym momencie mamy więcej opcji reakcji na trudności niż te podpowiadane nam przez nasz własny umysł. Trening ACT (czyli zastosowanie terapii akceptacji i zaangażowania poza kontekstem klinicznym) jest właśnie o poszerzaniu repertuaru naszych odpowiedzi na wszystkie nasze (wewnętrzne i zewnętrzne) przeszkody.
ACT-owy coaching to proces odkrywania egzystencjalnej wolności i przywracania nam kontaktu z naszą witalnością. To proces wsłuchiwania się w to, co mówi nam nasze serce, a nie tylko nasz własny umysł (i umysły ludzi wokół). To nauka zmienia swojego życia stopami, a nie tylko myślami (te słowa zaczerpnęłam od ACT-owej nauczycielki Robyn Walser). To coaching mocno aktywizujący nas do dbania o to, co dla nas najważniejsze na świecie.
Podczas 2-godzinnego webinaru “Zastosowania terapii akceptacji i zaangażowania w coachingu” przerabiamywiele narzędzi ACT-owo-coachingowej pracy. Przedstawione na nim treści mogą być użyteczne dla Waszej gabinetowej – terapeutycznej i coachingowej – pracy, ale też mogą stanowić pretekst do głębokiej podróży przez Wasze osobiste dylematy, marzenia i odkrycia. To wbeinar, podczas którego treści dydaktyczne przeplatają się z zaproszeniami do osobistej refleksji.

Życzę Ci pięknej nauki i pięknych użyteczności z niej wynikających!

Sabina

Course Content

Zawartość webinaru

  • Zastosowanie treningu ACT w coachingu
    02:50:38