Lekcje o emocjonalnym porządku w świecie pełnym bałaganu. 3 webinary na nowy, lepszy rok.

Categories: Webinary ukończone
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

To czego teraz najbardziej – w tych mało stabilnych czasach – potrzebujemy to bycie dla siebie samego oparciem, niedokładanie sobie dodatkowego emocjonalnego ciężaru i skierowanie swojej uwagi ku czemuś większemu niż my sami.

O tym właśnie traktować będą “Lekcje o emocjonalnym porządku w świecie pełnym bałaganu. 3 webinary na nowy lepszy rok”. To cykl, który pozwoli nam przyjrzeć się temu, jak traktujemy siebie i świat wokół i jak możemy w tym dzikim zamieszaniu iść spokojnie naprzód.

3 różnorodne lekcje stanowić będą całość, która umożliwi nam swobodniejsze, bardziej rezylientne i mniej zagubione wejście w 2024.

Lekcja nr 1 “Stabilność emocjonalna, gdy wokół nas wiruje” to wiedza na temat tego, jak możemy odzyskiwać grunt w sytuacjach, w których tracimy kontrolę. Lekcja ta zawierać będzie wskazówki zaczerpnięte z nurtu Somatic Experiencing i terapii behawioralnych (odbędzie się 18 stycznia, 18:00-19:30).

Lekcja nr 2: “Zmiana starych nawyków na lepsze” to wykład na temat tego, jak ocenić użyteczność naszych codziennych nawyków i jak – zgodnie z najrzetelniejszą wiedzą psychologiczną – robić miejsce na nowe, bardziej nam sprzyjające (odbędzie się 25 stycznia, 18:00-19:30).

Lekcja nr 3: “Życie warte przeżycia – jak sięgnąć po to, co dla nas ważne” to wykład o roli wartości dla naszego dobrostanu i odporności psychicznej. Porozmawiamy sobie podczas tej lekcji o tym, jak rozpoznać nasze wartości, jak życie w zgodzie z nimi i jak wracać na tor dobrego, wartościowego życia, za każdym razem gdy z niego zejdziemy (ta lekcja odbędzie się 1 lutego, 18:00-19:30).

“Lekcje o emocjonalnym porządku” to cykl dla każdego. Do udziału w cyklu nie potrzebna jest wcześniejsza wiedza psychologiczna. Potrzeba za to otwartej głowy i nieco życiowej przestrzeni, by webinarów wysłuchać, a potem powoli wcielać w życie to, co wyda Wam się w nich najcenniejsze.

Istnieje też opcja zakupu “Lekcji o emocjonalnym porządku” na prezent w formie vouchera :).

O twórczyni webinarów: Sabina Sadecka jest nauczycielką i terapeutką terapii traumy, psycholożką i terapeutką systemową. Tworzy blog o traumie na sabinasadecka.pl, podcast “Ładnie o traumie” i portal rzetelnej wiedzy psychologicznej opsychologii.pl. Uczy psychologii studentów studiów podyplomowych SWPS w Poznaniu. Pisze o psychologii i udziela wywiadów dla wielu psychologicznych czasopism. Pracuje w publicznej poradni dla osób z doświadczeniem traumy i w gabinecie prywatnym na poznańskim Sołaczu. Skończyła UAM, Universita’ di Pisa i Akademię “Artes Liberales”. Jest też praktyczką Somatic Experiencing.

Terminy webinarów:

“Stabilność emocjonalna, gdy wokół nas wiruje” – 18 stycznia, 18:00-19:30

“Zmiana starych nawyków na lepsze” – 25 stycznia, 18:00-19:30

“Życie warte przeżycia – jak sięgnąć po to, co dla nas ważne” – 1 lutego, 18:00-19:30

Jaki jest koszt całego cyklu?

Do 6 stycznia 2024 – 150 zł.

Po 6 stycznia 2024- 300 zł.

Uwaga! Jeśli potrzebujesz faktury, opcja do podania danych do faktury pojawia się w trakcie dokonywania zakupu. Po zakupie wystawienie faktury nie jest już możliwe.

Jak będzie można obejrzeć webinary?

Na żywo webinary będzie można obejrzeć na Zoomie.

Nagrania pojawią się po ok. tygodniu od nagrania na żywo na platformie Bloomin.tv i będą dostępne do obejrzenia przez rok.

W razie pytań, pisz: [email protected]

[yith_ywgc_display_gift_this_product_form]

Course Content

Zawartość webinaru

 • Stabilność emocjonalna, gdy wokół nas wiruje
  01:53:40
 • Zmiana starych nawyków na lepsze
  01:39:34
 • Życie warte przeżycia – jak sięgnąć po to, co dla nas ważne
  01:47:36
 • Wasze pytania – odpowiedzi Alicji i moje
  00:00