Jak mogę o siebie zadbać, gdy mam ataki paniki (nagranie audio)

Categories: Webinary dla każdego
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Niewiele psychologicznych trudności może nas unieruchomić bardziej niż ataki paniki. Choć często mamy nadzieję, że miną same lub z niewielką naszą pomocą, to większość zdroworozsądkowych, popularnych metod zupełnie nie działa.

Podczas 2 h wykładu opowiedziałam wam, jak możecie zadbać o siebie, gdy doświadczacie ataków paniki. od czego zacząć, co ze swojego życia wyeliminować, jak o atakach paniki myśleć i jaki sposób patrzenia na swój lęk pożegnać. To będzie 120 minut tylko praktycznej psychologicznej i neurobiologicznej wiedzy, wzbogaconej o karty pracy, które pozwolą wam pamiętać o wszystkich elementach psychohigieny, potrzebnych, gdy ataki paniki pojawiły się w naszym życiu.

Spotkanie odbyło się na żywo 27 września 2021, dostępne jest nagranie video i karty pracy

O całym cyklu wykładów “jak mogę o siebie zadbać, gdy… praktyczne wykłady o zdrowiu psychicznym dla dosłownie każdego”:

To wykłady dla wszystkich, którzy próbowali poradzić sobie ze swoim problemem sami, ale to nie pomogło. Dla tych, którzy nie mogą sobie teraz pozwolić na psychoterapię, ale nie mogą sobie też pozwolić, by dłużej czekać. Dla tych, którzy są w psychoterapii, ale potrzebują wiedzieć więcej. Dla tych, którzy chcą o siebie zadbać zanim ich życie wewnętrze ich zupełnie przytłoczy.

Nie, te wykłady nie zastąpią regularnej psychoterapii, jeśli jest ona niezbędna. Ale pozwolą zadbać o siebie w od pierwszych minut po każdym wykładzie (a może nawet i w jego trakcie).  Pokażą, jak wyjść z utknięcia i odzyskać poczucie sprawczości w obszarze swojego zdrowia psychicznego. Wyposażą was w pomocne techniki pracy w danym obszarze zdrowia psychicznego, wzbogacone o karty pracy, które możecie używać zawsze, gdy będziecie potrzebować z tego wykładu przypominajki.
Treści wykładów opierać się będą na założeniach i odkryciach terapii akceptacji i zaangażowania oraz przesłankach neurobiologii interpersonalnej. Wszystko, o czym wam opowiem opierać się będzie na najnowocześniejszej wiedzy psychologicznej i psychoterapeutycznej.

Do zobaczenia! <3

S.

Course Content

Zawartość webinaru

  • Jak mogę o siebie zadbać, gdy mam ataki paniki
    02:03:30