Grunt pod nogami i spokój w sercu. Zdrowienie po przemocowej relacji: w miłości, w przyjaźni, w pracy. Webinar dla dosłownie każdego.

Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Wydaje się, że przerwanie relacji, która nas rani to koniec naszych zmagań. W rzeczywistości jednak jest to dopiero początek odzyskiwania swojego życia i naszego zdrowienia.

Po doświadczeniu przemocowej relacji przestajemy ufać innym i – co gorsze – przestajemy też ufać samym sobie. Doświadczamy uczucia porażki, wszeogarnaijącego wstydu, bezgranicznej samotności (nawet, gdy są wokół nas inni, sprzyjający nam ludzie). Nasze emocje, które do tej pory trzymałyśmy/trzymaliśmy na wodzy, z momentem przerwania toksycznej relacji nokautują nas swoją intensywnością i nieprzewidywalnością. Przemoc – niezależnie, czy doświadczyliśmy jej w związku, w przyjaźni, czy w pracy – zapisuje się bowiem głęboko we wszystkich warstwach naszego funkcjonowania – w naszym ciele, w naszych emocjach, w myślach i w tym, jak budujemy też inne – nieprzemocowe – relacje.

Przerwanie przemocowej relacji to moment naszej największej bezbronności. Podczas webinaru „Grunt pod nogami i spokój w sercu. Zdrowienie po przemocowej relacji: w miłości, w przyjaźni, w pracy” opowiadam Wam, jak – zgodnie z wiedzą o przywiązaniu, traumie oraz neurobiologii naszego stresu i dobrostanu – wesprzeć siebie w tym czasie jak najlepiej.

Oto, jakie tematy poruszam podczas webinaru.

– psychologia i neurobiologia osoby uwikłanej w przemocową relację (sposoby patrzenia na świat, emocje, wzorce relacji, reakcje ciała);

– najbardziej wspierające praktyki powrotu do samego/samej siebie po nadużywającej nas relacji (włączając w to techniki Somatic Experiencing, techniki pracy z traumą oraz poznawcze i systemowe techniki terapeutyczne);

– budowanie współczucia dla samego/samej siebie wobec swoich wahań, impulsów do powrotu, tęsknoty za tym, co nas tak raniło;

– odbudowanie i wzmacnianie zdrowych granic intra- i interpersonalnych.

Webinar będzie doskonałym wsparciem również dla osób, które pracują z osobami po doświadczeniu przemocowej relacji.

O wykładowczyni: Sabina Sadecka – jestem psycholożką, psychoterapeutką, praktyczką Somatic Experiencing. Uczę psychoterapii (z naciskiem na terapię traumy) i psychologii. Prowadzę zajęcia na SWPS w Poznaniu. Tworzę webinary o psychoterapii  na sabinasadecka.com . Mówię o traumie w podkaście „Ładnie o traumie” (Spotify), piszę o niej na sabinasadecka.pl. Razem z Marią Sitarską i zespołem ekspertów i recenzentów tworzę od kilkunastu lat portal opsychologii.pl. Pracuję w poznańskiej publicznej poradni dla osób z doświadczeniem traumy i w gabinecie na poznańskim Sołaczu.

Jaki jest koszt webinaru? 300 zł.

Uwaga! Przy zakupie widnieje opcja zaznaczenia, że chce się otrzymać fakturę i podania danych do faktury. Jeśli jednak do zakupu wystawiony będzie paragon bez NIP-u, wystawienie faktury nie będzie później możliwe.

Zapraszam!

Course Content

Zawartość webinaru

  • Grunt pod nogami i spokój w sercu. Zdrowienie po przemocowej relacji: w miłości, w przyjaźni, w pracy. Webinar dla dosłownie każdego.
    02:33:00